Jedině dostatek informací pomůže k rozhodnutí nebrat drogy

rekninedrogamIC2_SmallCyklo-běh za Českou republiku bez drog 2011 dorazil ve čtvrtek 16. června i do Velkého Meziříčí.

Cílem největší protidrogové kampaně spojené se sportem je poukázat na trýznivou neinformovanost na poli drogové prevence. Akce probíhá pod záštitou Senátu PČR.

Naše město se do protidrogové kampaně spojené se sportem, která probíhá devátým rokem, zapojilo již loni. Letos tedy podruhé zástupci občanského sdružení Řekni NE drogám – řekni ANO životu přijeli na kolech do Velkého Meziříčí, odtud pak pokračovali do Jihlavy. Trasa letošního dvanáctidenního cyklo-běhu vede šestatřiceti městy Čech a Moravy a měří více než 1 200 kilometrů.  Cyklisté-běžci ji zahájili 13. června a 26. června ji ukončí, tedy o Mezinárodním dni proti zneužívání drog.

rekni_ne_drogam_IC1_Small

Více čtěte v tištěném týdeníku Velkomeziříčsko.

Martina Strnadová/Velkomeziříčsko

Caught at shutdown