Fotbalový stadion a Areál zdraví jsou na tom nejhůř

thumb_sportoviste

Fotbalový stadion na Tržišti a Areál zdraví u Světlé jsou ze všech sportovišť ve Velkém Meziříčí v nejhorším stavu. Shodli se na tom radní, kteří všechna městská sportovní zařízení osobně obešli, aby se podívali, jak na tom jsou. „Navštívili jsme fotbalový stadion, areál zdraví, zimní stadion, hřiště s umělým povrchem za třetí základní školou. Na příště nám ještě zbývá koupaliště,“ vyjmenoval starosta Radovan Necid a dodal, že areál zdraví je ve špatném stavu asi tak z poloviny, neboť byl před asi čtyřmi lety částečně rekonstruován za asi sedm milionů korun. „Ale stav fotbalového stadionu je tristní, kromě tribuny, která byla před třemi lety nově postavena,“ zhodnotil Necid.

Jmenovaná dvě sportoviště jsou na tom nejhůř, ale to neznamená, že ta ostatní by nějaké úpravy nepotřebovala. „Dívali jsme se, co dřív a kde na to vzít peníze,“ zkonstatoval starosta s tím, že po vyčíslení celkové částky nutné k opravám jim vyšlo více než 30 milionů korun.

Více informací se dozvíte zde.

Caught at shutdown