Anonymní podněty radnice neřeší

anonymJakýkoliv podnět, který velkomeziříčská radnice dostane nepodepsaný, nikdo z jejich zaměstnanců neřeší.

„Týká se to nejen pověstných anonymních dopisů, ale také e-mailů z účelově založených adres, SMS zpráv ze skrytých čísel, či příspěvků do elektronických komunikačních aplikací, které neobsahují jméno a odpovědní kontakt pisatele," popsal starosta Radovan Necid a dodal: „Může se i stát, že některý z anonymních přispěvatelů přijde s důležitou zprávou, či námětem. Jenže nemáme komu odpovědět a s kým prodiskutovat řešení. Proto na takové zprávy reagovat prostě není možné."

Radnice každý den obdrží desítky nejrůznějších zpráv a sdělení. „Je faktem, že skutečných takzvaných anonymů, tedy stížností, nadávek a výtek chodí řádově jednotky měsíčně. Větším problémem jsou sdělení, která pisatel myslí vážně, chce něčeho dosáhnout a my mu, vzhledem k tomu, že nevíme, o koho jde, nedokážeme pomoci. Proto apeluji na všechny, kteří chtějí dosáhnout nápravy, či alespoň odpovědi: nezapomeňte se podepsat," uzavřel starosta Necid.

Caught at shutdown