Velké Meziříčí navštívila chorvatská delegace

chorvatskoVelkomeziříčští přivítali v neděli 15. ledna devítičlennou delegaci z chorvatského Tisna.

Vede ji tisenský místostarosta Miljenko Meštrov. Spolu s ním přijeli ředitelé turistických společností v Tisnu a Murteru, neboť obě obce spolu těsně sousedí, dále člen turistické rady Tisna, velitel tamního sboru dobrovolných a hasičů či dva muzikanti.

V obřadní síni radnice je v pondělí 16. ledna slavnostně uvítalo vedení města Velké Meziříčí, poté velkomeziříčský starosta Radovan Necid spolu s tisenským místostarostou Miljenkem Meštrovem podepsali dohodu o spolupráci a přátelství. Hostitelé připravili Chorvatům dvoudenní kulturní i poznávací program. Bližší informace přineseme v příštím čísle našeho týdeníku.

Martina Strnadová

Caught at shutdown