Zaměstnanci velkomeziříčské radnice dostanou jmenovky

Bez názvu 1

Od března budou zaměstnanci velkomeziříčské radnice na svém pracovišti snadno k rozeznání. V budově totiž budou nosit jmenovky se jménem a funkcí.

"Jde o to, aby návštěvník radnice rozeznal na první pohled, kdo je zaměstnancem a může mu tudíž rychle a snadno pomoci, či alespoň poradit," zdůvodnil nové opatření tajemník Marek Švaříček.

Úředníci si budou moci vybrat, zda chtějí jmenovku s klipsem, či šňůrkou na krk. Zároveň také mohou sami zvolit, jaké údaje na jejich jmenovce budou. "To je pro případy, kdy u některých zaměstnanců dochází k souběhu funkcí, či pracovních činností," vysvětlil tajemník Švaříček. Do budoucna ještě přibydou jmenovky i na jednotlivé stoly tak, aby lidé při vstupu do kanceláře přesně věděli, který úředník je ten, jehož právě potřebují.

"Jmenovky jsou další příjemná drobnost, který lidem usnadní komunikaci s naším úřadem. Považuji proto tajemníkův postup za správný," shrnul starosta Radovan Necid.

Caught at shutdown