XVII. Mezinárodní hudební festival

starostove festivalovych mest CM 2012Tradiční setkání starostů měst zapojených do letošního 17. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu 13 měst Concentus Moraviae se uskutečnilo 12. dubna v Besedním Domě v Brně.

V roce 2012 zazní na festivalu Concentus Moraviae více než tři desítky koncertů hudby z období od středověku po baroko v podání českých a zahraničních hudebníků zabývajících se autentickou interpretací staré hudby. Festival bude vážně i hravě představovat nejdůležitější aspekty matematiky v hudbě a hledat jejich prostřednictvím znějící řád, který by uvedl duši posluchače do harmonie.

Podlehněte hudebnímu kouzlu mezi 2. a 30. červnem 2012 a vypravte se za nevšedními zážitky do půvabných historických prostor 20 festivalových měst Jižní Moravy a Vysočiny. Ve Velkém Meziříčí se koncerty uskuteční 8. 6. a 24. 6. Bližší informace o koncertech naleznete zde.

Caught at shutdown