Radnice spustila e-shop suvenýrů

eshopUž dnes si mohou příznivci, rodáci, návštěvníci i obyvatelé Velkého Meziříčí koupit dárky a suvenýry z města z pohodlí domova.

Na oficiálním městském webu www.mestovm.cz radnice spustila e-shop s nabídkou všech upomínkových předmětů, které má k dispozici informační centrum.

E-shop umožní důkladnou prohlídku předmětů, u publikací i listování vybranými stránkami. U předmětů o více variantách (barevnosti či velikosti oblečení) lze snadno vybírat i mezi nimi. "Je to další z řady příjemných maličkostí, které stojí minimum, ale nám všem, hlavně však zájemcům o suvenýry, zpohodlňují život," pochvaluje si starosta Radovan Necid.

E-shop funguje standardně tak, jak jsou lidé na tento druh elektronického obchodování zvyklí. Zákazník si vybere zboží, druh zaplacení a dodání a infocentrum je podle volby zákazníka připraví k odběru na místě, či odešle poštou nebo kurýrní službou. Dnes je zde k dispozici na 150 druhů zboží.

Caught at shutdown