Velké Meziříčí vítá návštěvníky

vitaci tabuleVelké Meziříčí – Vítáme vás, Welcome, Willkommen. Tak vítá město své návštěvníky.

Spolu s nimi u silnice přibyly i další tabule, upozorňující na dohled kamer. Osazení komunikací tabulemi provedly technické služby za sedmdesát tisíc korun.

Tzv. vítací tabule jsou osazeny na všech čtyřech příjezdových směrech do Velkého Meziříčí, tedy na Jihlavské, na Karlově, na Vrchovecké i K Novému nádraží. V jednom směru hosty vítají, ve druhém se pak s nimi loučí. Jsou vytvořeny podle grafického manuálu města a umístěny tak, aby byly na viditelném místě a řidičům nenarušovaly rozhled.

Spíše těm nevítaným hostům jsou zase určeny žlutočerné cedule informující o tom, že ve Velkém Meziříčí je městský kamerový dohlížecí systém.

Text a foto: Martina Strnadová

Caught at shutdown