V Hrbově a Svařenově otevřeli nové sportoviště

hrbov svarenov strihaciZbrusu nový sportovní areál byl slavnostně otevřen v Hrbově a Svařenově.

Místní část Velkého Meziříčí při té příležitosti oslavila i 70. výročí založení svého sboru dobrovolných hasičů.

Největší investiční akce poslední doby pro Hrbovské i Svařenovské proběhla v neděli 26. května 2013 za velké účasti veřejnosti, hasičstva i pozvaných hostů samozřejmě přímo v novém areálu. Pásku přestřihl starosta Radovan Necid s místostarostou Josefem Komínkem. Spolu s nimi se otevření ujali samozřejmě i předseda komise pro místní správu Vladimír Sedláček a jeho zástupce Jiří Havelka. Ti navíc provedli i první slavnostní tenisovou výměnu na novém kurtu.

„Je to sportoviště pro všechny," zahájil starosta Radovan Necid a dodal, „nyní je naším společným úkolem přesvědčit děti, aby sportovaly a neseděly u počítačů."

Vladimír Sedláček pak vysvětlil, co vlastně výstavbě sportoviště předcházelo: „Máme dvě zcela nevyhovující dětská hřiště v Hrbově i Svařenově. Ta budeme muset zrušit, proto se komise rozhodla pro výstavbu tohoto areálu."

Celý článek

Caught at shutdown