Velké Meziříčí ušetří na úvěru na opravu Jupiter clubu miliony

Náměstí VM-podzim 2011  11Nabídku úvěru na rekonstrukci Jupiter clubu se městu podařilo získat za mimořádně výhodných podmínek.

Ve výběrovém řízení zvítězila banka, která Velkému Meziříčí nabídla sazbu 1,15 procent, bez jakýchkoliv dalších poplatků, podmínek a jištění.

"Zjednodušeně řečeno to znamená, že nás stomilionový úvěr přijde na šest a půl milionu korun, rozložených do celé desetileté doby splácení úvěru. Je to mimořádně dobrá cena a financování rekonstrukce Jupiter clubu významně pomůže," řekl starosta Radovan Necid.

Obvyklé úrokové sazby úvěrů, soutěžených ve výběrových řízeních, se pohybují kolem tří procent. Městská rada proto jednomyslně doporučila zastupitelstvu schválit s vítězem výběrového řízení smlouvu.

Caught at shutdown