Dopravní situaci na příjezdech do města je možné vidět online

kašparNávštěvníci oficiálních webových stránek Velkého Meziříčí mají aktuálně k dispozici malé vylepšení.

Město zpřístupnilo online obraz z dalších dvou kamer.

Jde o kamery, které zobrazují dopravní situaci na příjezdech do města od Brna a od Jihlavy. Obraz z kamer je automaticky po minutě aktualizován.

"Mimo jiné jsme tak chtěli lidem, kteří se do města chystají, umožnit aktuální pohled na intenzitu dopravy. Oba příjezdy jsou na frekventované silnici č. 602, která je objízdnou trasou dálnice a stává se, že je zde provoz pěkně nahuštěný," vysvětlil starosta Radovan Necid.

Na městském webu dosud fungovala populární online kamera na Náměstí, na sjezdovce a v létě i kamera z koupaliště. Dopravní kamery jsou tak dalšími dvěma doplňky. Mimo to zde lidé také najdou online teploměr s možností zobrazování historie naměřené teploty v tabulce či grafu. Návštěvníci kamery naleznou na titulní straně vpravo nahoře pod položkou "Webkamery", přímý odkaz: www.mestovm.cz/online-sluzby

Caught at shutdown