Ukončení projektu „Posilování institucionální kapacity a efektivnosti výkonu Městského úřadu Velké Meziříčí“

esf

Město Velké Meziříčí prostřednictvím Městského úřadu Velké Meziříčí ukončilo projekt „Posilování institucionální kapacity a efektivnosti výkonu Městského úřadu Velké Meziříčí", který probíhal od října 2010 a trval 36 měsíců.

Projekt je registrován pod číslem CZ1.04/4.1.01/53.00121 a je spolufinancován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ) a státního rozpočtu ČR.

Postupně byly realizovány všechny klíčové aktivity:

• zpracování současného procesního modelu úřadu – tzv. Procesní audit
  • zpracování Rozdílové analýza současného a ideálního stavu procesního řízení úřadu a lidských zdrojů
  • zpracování míry implementace projektového řízení v podmínkách úřadu – tzv. Projektový audit
  • aktualizování strategického dokumentu města – Integrovaného plánu rozvoje města Velké Meziříčí pro období 2013-2020
  • nábytkem a IT byla vybavena učebna v budově MÚ - Spořitelna
  • byl pořízen software pro podporu změn pro oblast procesního řízení, projektového řízení a finančního řízení
  • proběhly vzdělávací aktivity v oblastech procesního řízení, projektového řízení, finančního řízení a strategického plánování. Vzdělávacích kurzů se zúčastnilo 86 zaměstnanců. Bylo proškoleno celkem 912 účastníků v 36 kurzech.

Náklady na realizaci projektu byly cca 5,5 mil Kč, dotace z EU činí 85 %.

Hlavní cíl projektu, kterým bylo zajištění širšího využití moderních technologií a manažerských metod řízení v oblastech procesního řízení, projektového řízení, finančního řízení a strategického plánování, byl splněn.

dotace

Caught at shutdown