Nemocnici svaté Zdislavy v Mostištích převzala společnost Mediterra

16. 3. 2013

Společnost Mediterra, provozovatel Rehabilitační kliniky Malvazinky a nemocnice v Neratovicích, Tanvaldu a Sedlčanech, dokončila akvizici 100% podílu Nemocnice svaté Zdislavy v Mostištích. Nově tak budou moci využívat její služby také pacienti na území Moravy.

 

„Převzetí Nemocnice svaté Zdislavy vychází z dlouhodobé strategie rozvoje naší společnosti, jejímž cílem je postupné rozšiřování v rámci českého trhu,“ vysvětlila Dagmar Dvořáková, manažerka komunikace společnosti Mediterra. Nově získaná nemocnice se tak stala pátým zdravotnickým zařízením, které Mediterra v České republice provozuje.

Více  čtěte v tištěném týdeníku č. 11/2013 ze dne 20. 3. 2013

 

Text: Iva Horká



 

 

Nahoru
array(4) { ["type"]=> int(8) ["message"]=> string(22) "Undefined index: class" ["file"]=> string(76) "/var/www/clients/client69/web258/web/libraries/xartcms/language/language.php" ["line"]=> int(1041) } Caught at shutdown