Bez práce to nejde

22. 9. 2014

logo CZ barevně

Ve čtvrtek 25. 9. 2014 proběhne v prostorách Luteránského gymnázia ve Velkém Meziříčí ojedinělá akce - konference s názvem „Bez práce to nejde". Celou akci zahájí v 9 hodin starosta města Ing. Radovan Necid. Programem nás provede moderátor Jirka Doležal.

Souběžně s konferencí bude probíhat Veletrh pracovních příležitostí, kde budete mít možnost se setkat s významnými zaměstnavateli a přímo se dotázat na jejich požadavky na zaměstnance. Tito zástupci za místní trh práce budou připraveni také informovat o situaci a požadavcích na budoucí pracovníky – doporučujeme tedy tuto akci i rodičům a žákům, kteří stojí před volbou střední školy a povolání.

Doporučujeme Vám také navštívit stánky personálních agentur, kde Vám profesionálové mohou zkonzultovat možnosti uplatnění, nabídnou konzultace životopisu i přijímací pohovor na zkoušku.

Program celého dne naleznete v příloze.

Těšíme se na setkání a nezapomeňte: „Bez práce to nejde"!

Centrum zaměstnanosti

pdfProgram konference a veletrhu.pdf