Obyvatelé Velkého Meziříčí oznámkují úředníky

r khPrakticky po celý duben budou moci návštěvníci velkomeziříčské radnice hodnotit práci úřadu.

Poslouží jim k tomu anonymní dotazníky, které budou k dispozici u každého pracovníka úřadu a lidé je po vyplnění mohou odevzdat do sběrných boxů ve všech třech budovách radnice.

„Klienti úřadu budou moci hodnotit ve čtyřstupňové škále kvalitu činnosti, úroveň vystupování a úroveň poskytované služby od pracovníků jednotlivých odborů a oddělení městského úřadu. Šetření má za cíl zjistit, ve kterých oblastech může radnice zlepšit svoji činnost, aby zajistila kvalitnější a příjemnější poskytování služeb pro veřejnost," popsal akci tajemník Marek Švaříček.

Starosta Radovan Necid říká, že výsledky dotazníkové akce bude brát vážně. „Po vyhodnocení se ukáže, zda je třeba některé věci dělat jinak. Samozřejmě věřím, že najdeme i pochvalné hlasy," usmívá se starosta.

Dotazníkové šetření je součástí projektu Vzdělávání zaměstnanců Městského úřadu Velké Meziříčí, který je financován z Evropského sociálního fondu a z rozpočtu města. Začne 5. dubna, a sběr dotazníků skončí 21. dubna.

Ing. Radovan Necid, starosta

docdotaznik spokojenosti návštěvníků Městského úřadu Velké Meziříčí