Městský úřad hledá pracovníka oddělení majetkoprávního

6. 6. 2024

business-7533126Tajemník Městského úřadu Velké Meziříčí vyhlašuje výběrové řízení na pozici pracovníka/pracovnici odboru správy majetku a bytů.

Náplň práce zahrnuje například vedení agendy spojené s obsazováním bytů, fyzické předávání bytů, kontrola řádného užívání bytů, administrativní činnosti při spolupráci s jinými institucemi (úřad práce, soud) a podobně. Podrobné informace obsahující vymezení pracovní náplně, požadavky na uchazeče, náležitosti písemné přihlášky a adresu pro její doručení, naleznete na úřední desce. Předpokládaný termín nástupu je 1. srpna.

Přihlášky včetně příloh zasílejte nejpozději do 21. června do 12 hodin. Bližší informace podá vedoucí odboru správy majetku a bytů Ing. Magdaléna Kašparová na telefonním čísle +420 566 781 230 či e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

-red-

majetkopravni SS