Město koupilo opakovaně použitelné kelímky

15. 7. 2024

DemlovaMěsto Velké Meziříčí v rámci Dotace z Fondu Vysočiny (program: Odpady a oběhové hospodářství 2023, výše dotace byla 100 000 korun) nakoupilo lavičky z recyklovaných plastů pro Sportoviště VM, které jsou umístěny v Kunšovci, na ulici Nová u hřiště a na ulici Karla Pánka a dále 10 kusů kontejnerů na bioodpady, které Technické služby VM rozmístily po městě, a to na ulice Demlova, Gen. Jaroše 45, Gen. Jaroše 7, Františkov, U Světlé, Nad Kunšovcem, Nad Sýpkami, Pionýrská 11, Pionýrská (u Elišky) a na ulici Školní k bytovkám.

kelímekTo nejdůležitější, co se však podařilo v rámci dotace pořídit jsou opakovaně použitelné kelímky a přenosné myčky na tyto kelímky, které budou užívány na městských kulturních akcích ať už na náměstí v rámci kulturního léta nebo v budoucnu v synagoze, případně jinde ve městě nebo místních částech v rámci pořádání kulturních a sportovních akcí.

-zf-

Caught at shutdown